Telefonické objednávky:
0903 569 009, 0908 735 361
NON STOP na rybarik@rybarik.eu
Rybárik, rybárske potreby - Chytáme ryby s Vami ...
položiek: 0
celková cena: 0,00 €

Predaj na splátky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

 Ak máte záujem o splátkový nákup uveďte prosím pri Vašej objednávke do poznámky „nákup cez Quatro“.

Minimálna hodnota nákupu na splátky je 100 €.

Pri nákupe na splátky sa s Vami automaticky telefonicky spojíme pre spracovanie splátkovej zmluvy.

1. Zákazník, ktorý je držiteľom Quatro karty oznámi: číslo karty, meno, adresu, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu, telefónne číslo

Nákup na splátky, ak ste držiteľom striebornej Quatro karty, je veľmi jednoduchý a rýchly. Môžete nakupovať až do výšky 3 400 €, a to len s OP a kartou. Máte možnosť využiť aj 0% akontáciu a samozrejmosťou je, že nakupujete jednoducho bez ručiteľa. Ak predložíte potvrdenie o príjme manžela, resp. manželky môžete nakupovať až do výšky 5 000 €.

2. Zákazník, ktorý ešte nenakupoval alebo nie je držiteľom bez karty Quatro oznámi:

Zamestnaný občan:
Občiansky preukaz a iný doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo rodný list + kópiu alebo sobášny list + kópiu). Jeden z dokladov potvrdzujúcich Vaše meno a adresu (faktúra za plyn, elektrinu, vodu, telefón, mobilný telefón alebo výpis z bankového účtu + kópia), nie staršie ako 1 mesiac. Tento doklad môže byť vystavený aj na meno iného rodinného príslušníka tak, aby sa zhodovalo priezvisko a adresa. Potvrdenie zamestnávateľa o príjme, nie staršie ako 1 mesiac.

V prípade nákupu na splátky do 1000 € (s DPH) stačí, ak predložíte iba občiansky preukaz a iný doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas alebo rodný list + kópiu alebo sobášny list + kópiu).

Živnostník:
Rovnaké doklady ako zamestnaný občan, ale namiesto potvrdenia zamestnávateľa o príjme, výpis kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie, resp. potvrdenie o podaní kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie a živnostenský list, resp. výpis zo živnostenského registra, nie starší ako 1 mesiac (stačia kópie, ktoré podľa originálu overí predajca).

Dôchodca:
Rovnaké doklady ako zamestnaný občan, ale namiesto potvrdenia zamestnávateľa o príjme, potvrdenie o výške poberaného starobného alebo vysluhového dôchodku.


V prípade individuálneho posúdenia klienta má spoločnosť právo vyžiadať si ďalšie doklady.

Po odovzdaní údajov spoločnosti Quatro Vám bude obratom oznámené schválenie zmluvy a doba dodania tovaru.

 

 

«« späťSplátkový predaj
Facebook icon