Zaregistrovaní a prihlásení nakupujú lacnejšie !

Háčik Carp R Us Predator ATS

Kód: 48373
VIP
Neohodnotené
7,02 € 6,32 €

Zvoľte variant

Testerský team tvrdo pracoval dva roky na vývoji tohto háčika a dnes môžeme z istotou povedať, že sa podarilo vyvinúť jeden z najlepších háčikov na lov kaprovitých rýb. Ide o známy tvar háčika typu Kurve Shank, avšak je prispôsobený požiadavkám tých najskúsenejších lovcov kaprov z celej Európy. Predator má správne nadesignované ramienko s rovným očkom a predĺženým ostrým na hrote s mikro protihrotom.

Detailné informácie

Veľ. 8
skladom | 48375 EAN: 8592400860725
Môžeme doručiť do: 23.2.2026
7,02 €
6,32 €
Veľ. 6
skladom | 48374 EAN: 8592400860749
Môžeme doručiť do: 23.2.2026
7,02 €
6,32 €
Veľ. 4
u dodávateľa | 48373 EAN: 8592400860732
7,02 €
6,32 €

Podrobný popis

Háčik Carp R Us Predator ATS

Háčik Predator ATS je produkt osvedčeného anglického kaprárskeho špecialistu firmy Carp R Us.
Testerský team tvrdo pracoval dva roky na vývoji tohto háčika a dnes môžeme z istotou povedať, že sa podarilo vyvinúť jeden z najlepších háčikov na lov kaprovitých rýb.
Ide o známy tvar háčika typu Kurve Shank, avšak je prispôsobený požiadavkám tých najskúsenejších lovcov kaprov z celej Európy.
Predator má správne nadesignované ramienko s rovným očkom a predĺženým ostrým na hrote s mikro protihrotom.
Predĺžené ostrie umožňuje lepší prienik háčika do kaprej papulky a mikro protihrot minimalizuje jej poškodenie.
Neoceniteľnou výhodu je, že ostáva veľmi ostrý po dlhú dobu.

Produktová rada háčikov ATS Technology vyrobená tým najlepším a najrešpektovanejším výrobcom háčikov v Japonsku.
Vďaka špičkovej japonskej oceli a špeciálnemu patentovanému procesu temperácie sa podarilo vytvoriť háčik bezkonkurenčnej ostrosti, pevnosti a životnosti.
Nová matná povrchová úprava ATS bez použitia teflónu zaručuje dlhodobú ochranu voči korózii a neznižuje pevnosť háčika.

Balenie: 10ks

Dodatočné parametre

Kategória: Háčiky
Záruka: 2 roky

Carp’R’Us je výrobcom vysoko kvalitnej a spoľahlivej kaprárskej bižutérie, ktorá nesklame žiadneho rybára ani v tých najťažších podmienkach. 
Značka bola založená začiatkom 90 rokov v Anglicku a za dobu svojej existencie prešla mnohými zmenami a v súčasnosti úzko spolupracuje so značkou Nikl.
Filozofia značky Carp’R’Us pomáhať kaprárom na ceste za ich snami, však zostala nezmenená. 
Spojením ,,najlepšieho s najlepším“ sú na konte týchto dvoch veľmi úspešných značiek stovky obrích kaprov a desiatky vyhratých pretekov vrátane titulu šampió World Carp Classic - to hovorí za všetko!