Telefonické objednávky:
0903 569 009, 0908 735 361
NON STOP na rybarik@rybarik.eu
Rybárik, rybárske potreby - Chytáme ryby s Vami ...
položiek: 0
celková cena: 0,00 €

Mepps Aglia-e - red (červená)
ÚvodnáUmelé nástrahyRotačky → Mepps Aglia-e - red (červená)
Mepps Aglia-e - red (červená)
Novinka
Kód tovaru: 5743.
Výrobca: MEPPS
Kategória: Rotačky
Otázka Opýtajte sa predavača
Facebook Zdieľať na Facebooku
Quatro kalkulačka Výpočet ceny na splátky
 
Mepps Aglia-e - red (červená)
 
Kód Prevedenie Cena Dostupnosť Množstvo
5743. Veľ. 1 - 3,5g 3,60 € dostupné
5744 Veľ. 2 - 4,5g 3,60 € dostupné
5745. Veľ. 3 - 6,5g 3,60 € dostupné


Mepps Aglia-e - red (červená)

Mepps Aglia-e je kombináciou osvedčeného modelu Aglia a výraznej ikry vo fluo farbe umiestnenej na trojháčiku. Výborná a účinná kombinácia na lov pstruhov.
Počas určitého obdobia v roku sa lososovité ryby vyslovene sústredia na ikry ako hlavný zdroj potravy. Aglia-e využíva práve túto ich prirodzenú vlastnosť pre úspešný lov.
Vnútorná strana krídelka je strieborná.
Táto úprava zvyšuje dráždivosť počas práce rotačky.
I keď je Aglia-e určená predovšetkým na lov lososovitých druhov rýb, môžete ju úspešne použiť aj na lov ostriežov, šťúk a zubáčov.

Svetová jednotka medzi rotačkami - tak uvažujú stotisíce prívlačiarov. Je vzorom pre všetky rotačky. Mepps je Mepps! Aglia je Aglia!
Aglia je dobrá na lov každej ryby v každej vode. Dokonalá rotačka precízne naprojektovaná tak, aby hladko rotovala v momente dotyku s vodou. Rotácia sa prispôsobuje sile prúdu, alebo rýchlosti vedenia rotačky. Takže Aglia Stále vytvára požadované vibrácie. Pri pomalom vedení Aglia pracuje rovnomerne ale bez efektu "trepotania".

Prezentácia: Pri dopade na hladinu voľne padá do hĺbky požadovanej rybárom. Pri vedení vytvára vibrácie veľmi atraktívne pre dravca. Aglia sa výborne hodí na lov v prúdoch a je nenahraditeľná pri love na stredne hlbokých vodách, kde je potrebné horizontálne vedenie nástrahy. Veľmi sa osvedčila aj na lov vo veľkých hĺbkach, kde ryby často reagujú len v prípade, kedy je nástraha prudko ťahaná k hladine. Aglia po celý čas vedenia plní svoju funkciu. Živo reaguje na zmenu vedenia a ani na moment neprestáva vábiť dravcov.
Na žiadnu inú umelú nástrahu nebolo ulovených toľko rekordných úlovkou ako na Agliu.


«« späť
Facebook icon