Telefonické objednávky:
0903 569 009, 0908 735 361
Po-Pia: 09:00-17:00
Rybárik, rybárske potreby - Chytáme ryby s Vami ...
položiek: 0
celková cena: 0,00 €

navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500
ÚvodnáNavijákyPredná brzda → navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500
navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500
navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500 navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500 navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500 navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500 navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500
Akcia: -16% Video
Kód tovaru: 54188.
Výrobca: DAIWA
Dostupnosť: skladom
Dodanie tovaru: Kedy budem mať tovar doma?
Kategória: Predná brzda
Otázka Opýtajte sa predavača
Facebook Zdieľať na Facebooku
Quatro kalkulačka Výpočet ceny na splátky
 
Bežná cena: 103,00 €
Zľava -16%: 16,00 €
Vaša cena: 87,00 €

Počet kusov:
navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500

Produkt popredného rybárskeho výrobcu japonskej firmy DAIWA.
Najnovšia generácia úspešného modelu prívlačových navijakov Exceler LT je zkonštruovaná na základe použitia nového materiálu Zaion V, čím sa sa stali ešte pevnejšími ako predchádzajúce modely.
Použitím tohto ľahkého materiálu Zaion V Light sa podarilo konštruktérom výrazne znížiť celkovú hmotnosť.
Zaion V umožňuje pevné uloženie prevodov v tele navijaku, čím je zabezpečený hodvábne hladký chod.
Vďaka LT (Light Tough) dizajnu v kombinácii s odolnými prevodmi Tough Digigear je vylepšený prenos sily, ešte hladší chod a rýchla reakcia na pohyb kľučky, čo vedie k predĺženiu životnosti.
Inovatívna, multidisková predná brzda ATD poskytuje výraznejšiu brzdnú silu, naviac sa rozbieha okamžite bez počiatočného odporu, čo je ideálne pri použití tenkých vlascov a taktiež v kritických situáciách pri súboji s rybou počas jej zdolávania.
Na túto brzdu sa môžete vždy maximálne spoľahnúť.
Air cievka je vyrobená z leteckého hliníka, má optimalizovanú hranu pre zníženie trenia pri nahodení, čo umožňuje dosiahnuť ešte dlhšie a presnejšie hody.
Samostatná hliníková CNC rukoväť je pripevnená priamo k telu navijaka.

Vlastnosti:
- telo navijaku z materiálu Zaion V
- Zaion V Air rotor
- LT - Light Tough Concept
- 5 guličkových ložísk
- silné prevody Tough Digigear (TDG)
- antireverzný systém Infinite - kontinuálny Stop systém
- krížové navíjanie vlasca, alebo šnúry Cross Wrap
- tichý systém oscilácie Silent Oscilations
- predná brzda systému ATD
- Twist Buster II rolnička - patentovaný systém obmedzujúci krútenie vlasca pri navíjaní
- AirBail preklápač
- frézovaná CNC hliníková rukoväť - samostatne odnímateľná
- hliníková Air cievka
- trvanlivé pierko preklápača
- ergonomické madlo pre spoľahlivý úchop Hi-Grip

Parametre:
Veľkosť: 2500
Kapacita: 0,20mm/150m
Hmotnosť: 205g
Prevod: 5,3:1
Ložiská: 5
Brzdná sila: 10kg
Návin vlasca na jedno otočenie kľučky: cca 75cm
Náhradná cievka: nie
Rukoväť: jednoduchá

Špecifikácia:
Zaion V Light - novo vyvinutý materiál používaný pri vývoji a výrobe navijakov pre použitie aj v cenovo dostupných modeloch. Kvôli veľkému množstvu uhlíkových vlákien a novému kompozitnému materiálu je tento materiál ľahší a odolnejší voči namáhaniu.

Zaion V Air rotor - rotor z nového materiálu Zaion V, ktorý je výrazne ľahší a odolnejší, znižuje počiatočný odpor v rotore a poskytuje optimálnu citlivosť. Zabezpečuje lepšie rozloženie obrovskej sily, ktorá precházda z vlasca, alebo šnúry na rotor a rolničku. Air rotor je o 15% ľahší ako bežné rotory z rovnakého materiálu. Vďaka veľmi nízkemu ťažisku sa znižujú vibrácie a zlepšuje sa rotačný balanc.

LT (Light & Tough) Concept - kompaktný, pevný, ľahký a robustný navijak. Nová technológia pre zníženie veľkosti ale zvýšenie pevnosti navijakov. Kompaktný design tela s odolnejšími prevodmi Didigear predstavujú perfektnú kombináciu ľahkosti a pevnosti. Eliminovanie zbytočnej hmotnosti bez toho, aby utrpela pevnosť navijaku, alebo sa znížila jeho kapacita.

Tough Digigear - pevnejšie a odolnejšie prevody vyrobené úplne novým technologickým postupom s vysokou výrobnou presnosťou s dôrazom nato, že aj tie najmenšie detaily majú vplyv na výslednú funkciu prevodov. Tichý chod, vysoká odolnosť prevodov, presná rotácia a rýchla reakcia prevodovky na pohyb kľučky.

Brzda ATD - ponúka ešte citlivejšie ovládanie perfektné pri love s pletenými šnúrami. Táto nová brzda pracuje hladko už od začiatku výpadu, rýchle nastavenie a perfektná kontrola pri súboji s rybou, zamedzuje pretrhnutiu vlasca, alebo šnúry počas zdolávania. Brzda je kombináciou niekoľkých rôznych variant vylepšení, ako vnútorná podpora cievky, konštrukcia hriadeľa a povrch okolia brzdy.

Silent Oscilation - oproti bežným systémom podobnej konštrukcie je vedenie oscilácie umiestnené na špeciálne miesto, čím je vylepšená hladkosť práce prevodov.

Cross Wrap - precízne navíjanie vlasca na cievku, ktoré redukuje zamotanie vlasca pri nahadzovaní a predlžuje vzdialenosť hodu.

Infinite Anti-Reverse - kontinuálny stop systém, najspoľahlivejšia časť navijaku Daiwa, vyrobený z najkvalitnejších materiálov.

Twist Buster II - systém zabraňujúci krúteniu vlasca pri navíjaní a taktiež znižuje oder medzi šnúrou a rolničkou.

AirBail - preklápač AirBail je dutý, takže je veľmi ľahký, extrémne silný a pružný. Špeciálna, silnejšia konštrukcia bráni zamotaniu vlasca okolo preklápača.

Air cievka - hliníková cievka nového tvaru, veľkosti a hrúbky, ktorá ponúka zníženú hmotnosť a tým celkové lepšie vyváženie navijaku so zachovaním vlastností, ktoré umožňujú dlhé hody a zabraňujú zamotaniu vlasca. Odmotávanie vlasca z cievky väčšinou prebieha v rôznych slučkách. Najlepším riešením ako zabrániť krúteniu vlasca je široký návin cievky. Cievka je veľmi široká a konštruovaná tak, aby sa vlasec navíjal zhora dole a rovnomerne, čím sa zamedzuje zamotávaniu vlasca.


«« späť

navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500

Ihneď k odberu alebo odoslaniu.

navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500

Ihneď k odberu alebo odoslaniu.

navijak Daiwa 20 Exceler LT 2500

u dodávateľa

Informácia o dostupnosti tovaru u dodávateľa (v externom sklade) - táto informácia automaticky neznamená, že produkt nie je dostupný.
Takto označené produkty si môžete objednať rovnako ako produkty označené skladom.
Tieto produkty majú iba dlhšiu dodaciu dobu.
Skladovú dostupnosť tohto produktu však musíme preveriť, keďže informácie o stave externého skladu sa neustále menia a sú aktualizované maximálne 1x denne.
Ak si objednáte tento produkt budeme Vás samozrejme vždy informovať o termíne dodania telefonicky alebo e-mailom.

Rýchla odpoveď na Vašu otázku: Kedy budem mať tovar doma?

Facebook icon